21 günde hayatınız değişecek! Su, tuz, sirke mucizesi…

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Masamızdan, konutumuzdan eksik etmediğimiz su ve sirkenin faydalarını bilmeyen yoktur.. Tuz ise yanlışsız kullandığında önemli yararlar sağlayabilir.

Sirkeye farklı bir parantez açarsak; doğal bir şifa kaynağını olduğunu ve biroldukça hastalık için uygunlaştırıcı olduğunu söyleyebiliriz. Bedene süratlice tesir eden sirke, yenileme ve arındırma özelliğine sahip.

Tok tutan ve diyet yapanların listesine yazdığı sirke, mikrop öldürücü bir tesire de sahip. Bedenimizde yer alan toksinlerin dışarı atılmasını sağlıyor.

Vücutta detoks tesiri yaratan sirke, tuz ve su ile birleşince bir ritüel haline geliyor.Ritüellere inanmıyor olabilirsiniz. Fakat nazardan korunmak için, 21 gün boyunca deneyebilirsiniz.

Sirkenin temizleme ve arındırma tarafı, yalnızca bedenimiz için geçerli değil.Evimizdeki tüm aksiliklerden da bizi kurtarmaya yardımcı oluyor.

Tuz ve su ile birleşince tesiri iki katına çıkıyor ve kişinin üstündeki negatif tesirlerin vakit içerisinde yok olmasını sağlıyor.

Bu ritüeli yapmak ise pek sıradan. Aşağıda yer alan adımları takip etmeniz, konutunuzdaki aksileri temizlemeniz için kâfi olacaktır.

Peki, Su, sirke ve tuz ritüeli nasıl yapılır? Bu ritüel ne işe fayda? İşte karşılığı…

Su, sirke ve tuz ritüelinin yapımı

Bir su bardağının içine su koyun ardından bir çay kaşığı elma sirkesi ve bir çay kaşığı tuz koyun. Bu karışımı yaptıktan daha sonra, yatağınızın altına koymak için odanıza geçin.

Dökülmeyeceğinden emin olduğunuz bir yere bu karışımı koyun. Lakin koymadan evvel içinizden şu kelamları yenidenlıyın;

“Üzerimdeki tüm tartıların, negatifliklerin ve kem gözlerin bu bardakta toplanmasına niyet ediyorum. Niyet ediyorum, niyet ediyorum.”

Bu karışımı sabah kalkar kalkmaz dökün. Karışımı dökerken; “Artık tüm yollarımın açılmasını seçiyorum, seçiyorum, seçiyorum” demeniz gerekiyor.

daha sonra yeni bir bardak hazırlayıp, yatağınız altına koyuyorsunuz ve 21 gün boyunca bunu yinelıyorsunuz. Her sabah suyu yenilemeyi unutmayın. Suyu kesinlikle kendiniz koyun. 21 gün evvel, dilekte bulunmayı da unutmayın.

Ritüeli yaparken gerginlik, uykusuzlık, baş ağrısıı var ise, meskendeki elektronik aletlerin bozulması ya da suyun üzerinde yosunlama var ise; üzerinizdeki nazarın çıktığının belirtileri olup elma sirkesiyle duş alıp, ritüele devam edebilirsiniz.