U11 Futbol Turnuvası’nda Gaziosmanpaşaspor şampiyon oldu

bencede

New member
İSTANBUL, (DHA)- İlçedeki 16 amatör futbol kadrosunun katıldığı U11 Futbol Turnuvası, Gaziosmanpaşaspor ile Albayrakspor içinde oynanan final karşılaşmasıyla tamamlandı. Sedat Balkanlı Spor Tesisleri’nde oynanan ve büyük heyecana sahne olan maçta rakibini 4-1’lik skorla mağlup etmeyi başaran Gaziosmanpaşaspor şampiyon oldu. Finalin akabinde şampiyon Gaziosmanpaşaspor’a, 2’nci Albayrakspor’a ve 3’üncülük maçının galibi Karadenizspor’a kupa ve madalyaları takdim edildi.

“ÇOCUKLARIMIZI, A KADROMUZDA VE PROFESYONEL KULÜPLERDE GÖRMEK EN BÜYÜK HEDEFİMİZ”

Şampiyonluk kupasını kaldıran Gaziosmanpaşaspor’un Teknik Sorumlusu Serdar Ayaz, “Öğrencilerimize, bizi gururlandırdıkları için teşekkür ediyoruz. Tribünlere gelenlere hayli keyifli maçlar seyrettirdiğimizi düşünüyorum. İnşallah bu çocuklarımızı A kadromuzda ve profesyonel kulüplerde görmek en büyük hedefimiz” dedi.

Gaziosmanpaşaspor grup kaptanı Berkay Shalbukil, “Takım olarak kupayı aldığımız için epey memnunuz. Benim de birinci kupam oldu. Çok hoş bir duygu” diye konuştu.

“AMACIMIZ, BURADA İLÇEMİZİN ÇOCUKLARININ BU TÜRLÜ HOŞ BİR TERTİPTE BULUŞMASIYDI”

Takımını finale taşıma başarısı gösteren Albayrakspor Teknik Sorumlusu Emrah Yılmaz, “Amacımız, burada ilçemizin çocuklarının hepsinin bu biçimde hoş bir tertipte buluşmasıydı. Biz tabi çocuklarla birlikte şampiyonluk istiyorduk. Şampiyonluğa layık bir futbol oynadık ancak rakip kazandı. Onları da tebrik ediyoruz. Belediyemize, Belediye Liderimize, bu hoş tertipteki arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz” tabirlerini kullandı.