Eşini bıçakla yaralayan erkek tutuklandı: Bütün bayanlardan özür diliyorum

Tohumhane

Global Mod
Global Mod
Edinilen bilgiye göre, olay, dün saat 05.30 sıralarında Yüreğir ilçesi Akıncılar Mahallesi’nde meydana geldi. Teze göre, Şeyma T. (22) ve uyuşturucu bağımlısı olduğunu öne sürdüğü eşi Eren T. (28) tartışmaya başladı. Akabinde Eren T., eşini darp edip bedeninin çeşitli yerlerinden bıçakladı. Yaralı biçimde konuttan kaçan Şeyma T. komşularına sığınarak yardım istedi. İhbar üzerine adrese sevk edilen sıhhat takımları, birinci müdahalesinin akabinde hanımı ambulansla Adana Kent Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürdü.

Tedavisi tamamlanan Şeyma T, sözünde, eşinin kendisini aldatmakla suçlayıp tartışma çıkarttığını, akabinde başında porselen tabaklar kırdığını ve “seni öldürürüm” diyerek boğazına satır dayadığını, daha sonra da mutfağa gidip aldığı bıçakla yaraladığını bildirdi.

‘BIÇAKLAMA OLAYI PALAVRA, İFTİRA ATIYOR’

Yüreğir İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Aile İçi Şiddet Ofis Amirliği takımları, olayın akabinde kuşkulu Eren T.’yi gözaltına aldı. Zanlı, emniyetteki tabirinde eşinin kendisini aldattığını tez etti.

Emniyetteki süreçleri tamamlanan Eren T, sıhhat denetiminden geçirilmek için Adana İsimli Tıp Birimi’ne getirildiği sırada gazetecilere, “Tüm bayanlardan özür diliyorum. Bu olay bana oynanan bir oyundan ibaret. Ben kimseye ziyan vermedim. Eşim bıçakla üzerime geldi. Kendisini ittiğim sırada eli kesildi. Bıçaklama olayı palavra. Üzerime atılan bir iftiradır” dedi.

Eren T. sevk edildiği adliyede tutuklandı.